Bez kategorii

Konkurs z wiedzy o ubezpieczeniach

Dzisiaj w siedzibie Naszej Kancelarii odbyła się miła uroczystość wręczenia nagród oraz dyplomów wyróżnionym uczestnikom Konkursu Wiedzy o Ubezpieczeniach.

Konkurs zorganizowany był dla uczniów z klas drugich I Liceum Ogólnokształcącego im. Oskara Kolberga, którzy w obecnym roku szkolnym realizują przedmiot podstawy przedsiębiorczości. Zadanie polegało  na przygotowaniu prezentacji multimedialnej na temat wybranego przez siebie ubezpieczenia. Wspólnie z nauczycielkami – panią Dorotą Motałą oraz panią Sonią Stachowiak – Łasicą zorganizowaliśmy spotkania na platformie zoom, aby przybliżyć charakterystykę tematu. Dzięki temu uczniowie mieli możliwość nie tylko przyswojenia wiedzy o rodzajach ubezpieczeń, ale również zadawania pytań o interesujące ich kwestie związane z tematem swoich prac.

Jury w składzie: Dyrektor I LO w Kościanie Małgorzata Andersz, pedagog Paulina Sadowska–Szymanowska oraz pan Marek Szymkowiak, organizator i sponsor nagród, spośród dziewiętnastu prac wyłoniło zwycięzców:

I miejsce zajęła Oliwia Poprawa z klasy 2e1

II miejsce zajęli Hubert Buchwald z klasy 2a1 oraz Sara Gniadek z klasy 2e1.

Ponadto przyznano 3 wyróżnienia, które otrzymali: Wiktoria Przybyła z klasy 2a1, Maria Wędzińska z klasy 2b1 oraz Julia Klimaszyk z klasy 2d1.

Zwycięzcy konkursu otrzymali bony podarunkowe na zakup sprzętu rtv, a poza tym wraz z wyróżnionymi będą mogli odbyć 10dniowy staż w EMES Broker w Kościanie w dowolnie wybranym przez siebie terminie.

Dziękujemy młodzieży za zaangażowanie w wykonanie pięknych prac konkursowych, gratulujemy przedsiębiorczej postawy oraz kreatywności!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz